Китайські покупці почали активно продукцію бренду, яким керує найзаможніша людина світу. Йдеться про Бернара Арно з капіталом у 210 мільярдів доларів, за даними Bloomberg.

Зверніть увагу Крок за кроком: секрети формування здорових фінансових цілей від експертів

Стрімке подорожчання акцій LVMH

На тлі цього акції французької компанії LVMH стрімко злетіли в ціні та зафіксували новий рекорд на ринку. Цей сплеск стався після того, як країна з другою економікою у світі відмовилася від нульової терпимості до коронавірусу. Це були напевно найсуворіші карантинні обмеження у світі.

Річ у тому, що органічні продажі у найбільшому підрозділі групи зросли на 18% за перший квартал 2023 року. Цей показник виріс майже вдвічі, ніж прогнозували експерти. Тепер компанія LVMH дуже оптимістично налаштована щодо своїх перспектив у Китаї на цей рік.

Загалом під час торгової сесії на фондовій біржі у Парижі цінні папери LVMH подорожчали на 5%. Ринкова капіталізація компанії зросла до 440 мільярдів євро. Це рекордний показник для Європи. На момент створення цього матеріалу, акції компанії продовжують зростати в ціні та коштують майже 893 євро, а її ринкова вартість становить 446,5 мільярда євро, згідно з Yahoo!Finance.