Плани некомерційної організації Breakthrough Energy, яку Білл Гейтс створив у 2016 році, підтримали 7 великих американських компаній: Microsoft, BlackRock, General Motors, American Airlines, Boston Consulting Group, Bank of America and ArcelorMittal.

Варте уваги Нафта чи електромобілі: експерти розповіли, у які активи вигідніше інвестувати

Білл Гейтс зібрав сотні мільйонів на новий проєкт

У штаб-квартирі організації у Вашингтоні розповіли, що проєкт "Breakthrough Energy Catalyst" спрямований на фінансування, виробництво та придбання нових варіантів, які допоможуть підтримувати економіку з нульовими викидами вуглецю. Видання France24 повідомляє, що ця програма налагодила співпрацю з:

  • Європейською комісією,
  • Європейським інвестиційним банком,
  • Міністерством енергетики США.

Половина технологій, які необхідні для того, щоб досягти нульового рівня викидів вуглецю, або ще не існують, або надто дорогі для більшості країн у світі. Catalyst, створений для того, щоб змінити це та забезпечити ефективний спосіб інвестувати у наше майбутнє чистих технологій,
– розповів засновник Microsoft.

Компанія BlackRock пообіцяла інвестувати у "Breakthrough Energy Catalyst" 100 мільйонів доларів через власний благодійний фонд. Таку ж суму виділять Microsoft, American Airlines та ArcelorMittal. Інші 3 компанії не розголошують інформацію про свої інвестиції у проєкт. Білл Гейтс, капітал якого Forbes оцінює у 130,4 мільярда доларів, заявив, що "нова промислова революція" необхідна, якщо світ хоче уникнути кліматичної катастрофи.