Скільки коштують найвідоміші марки нафти

Нафта марки Brent станом на, 6 вересня, торгується на ринку за ціною на рівні 93 доларів за барель. З початку дня ця марка нафти впала на 0,02%. Водночас цей бренд нафти подешевшав на 3,51 долара, згідно з даними Finance!Yahoo.

Актуально Нафта по 150 доларів за барель: як монетизувати цю динаміку на ринку

Натомість вересневі контракти на нафту під маркою West Texas Intermediate торгується на рівні 87,06 долара за барель. У порівнянні з попереднім днем вартість WTI впала на 3,71 долара. Проте з початку сесії ця марка нафти подорожчала на 0,22%.

Тоді як згідно з Bloomberg, вартість нафти зупинилася на наступних рівнях:

  • марка нафти Brent торгується на рівні 93,30 долара за барель (- 3,15 долара),
  • барель американської нафти WTI торгується за ціною у 87,09 долара (- 2,76 долара).

У понеділок, 5 вересня, ціни на нафту стрімко пішли вгору на фоні рішення країн-членів ОПЕК+ про незначне скорочення обсягів видобування сировини. Їхня головна ціль – підтримати ціни на чорне золото на певному рівні.

Водночас станом на сьогодні чорне золото повернулося до падіння. Це тенденція повернулася до сектору після відновлення побоювань щодо зменшення попиту на сировину. Також суттєву роль відіграє перспектива подальшого підняття процентних ставок, пише видання Reuters.

Прогнози щодо цін на нафту:

  • Експерти Goldman Sachs очікують, що вартість нафти марки Brent може зрости до 130 доларів за барель до кінця 2022 року. Підкреслюють, що на ринку фіксують дефіцит навіть попри сповільнення економічного зростання, тож це тягне ціни вгору.
  • Якщо ж сценарій з рецесією стане реальністю, то прогнозують, що нафта може обвалитися аж до 65 доларів цього року з подальшим падінням до 45 доларів у 2023 році. Адже це безпосередньо вплине на попит, згідно зі звітом Citigroup.