Надії учасників ринку на швидке відновлення попиту послабились. Тому вартість палива опускається вниз. Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

До теми Ціна на нафту Brent зросла до понад 70 доларів – це найбільше за 2 роки

Як змінились ціни на нафту

  • Вартість травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures зменшилась на 0,10 долара (0,16%) у порівнянні з попередньою сесією. Вони опустились до позначки 63,18 долара за барель.
  • Ф'ючерси на нафту WTI на квітень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX подешевшали на 0,11 долара (0,18%) – до 59,89 долара за барель. Попередні торги за еталонами завершилися на рівні 63,28 та 60 доларів відповідно.

Що вплинуло на вартість нафти

Як і раніше учасники ринку занепокоєні перспективами попиту на паливо через нову хвилю коронавірусу та введення нових обмежень. Водночас вакцинація, яка мала б покращити ситуацію, в деяких країнах уповільнився.

Побічні ефекти від вакцини AstraZeneca викликали занепокоєння у європейських країнах, деякі з них навіть припинили процедуру щеплення. Попри те, що Німеччина, Франція та інші держави згодом все ж відновили вакцинацію, зупинка програми посилила недовіру до препарату серед населення.

"Ринок нервує з приводу того, що деякі країни Європи знову запроваджують карантинні обмеження. Це викликає побоювання щодо перспектив попиту", – мовиться в повідомленні ING Economics.