Капітал китайського бізнесмена оцінюють в 1 мільярд доларів, за даними Forbes. Він заробив свої статки в індустрії онлайн-ігор. Проте чимало коштів Чен Тяньцяо
інвестував в земельний ринок США, ставши другим найбільшим власником угідь в країні серед іноземних громадян.

Зверніть увагу Беззаперечні світові лідери: цінні папери, яких компаній вартують шалених грошей

Мільярдер з Китаю володіє значною часткою земель у США

На сьогодні відомо, що Чен Тяньцяо володіє 80 127 га лісових угідь в американському штаті Орегон. Його випереджає лише родина Ірвінг із Канади, які належить 480 тисяч га у США. Про земельні активи китайського бізнесмена у США стало відомо лише після того, як податкова служба Орегону розрила дані про кінцевих бенефіціарів.

Зокрема, тепер відомо, що Чен Тяньцяо купив земельні ділянки ще у 2015 році через компанію Shanda Asset Management, яка входить до сінгапурської холдингової групи бізнесмена. Угоду оцінили у 85 мільйонів доларів.

Варто також враховувати, що в останні роки іноземного володіння землею США стало досить чутливим політичним питанням. Особливо, якщо йдеться про сільського господарські земельні ділянки. Згідно з офіційними даними за 2021 рік, орієнтовно 10 мільйонів га саме земель сільськогосподарського призначення належать неамериканським власникам.