Все почалося з нового допису засновника Tesla та мільярдера Ілона Маска у твітері. Він написав, що з'їсть Happy Meal на телебаченні, якщо компанія McDonald`s почне приймати платежі у криптовалюті. Йдеться про відому монету-мем Dogecoin.

Зверніть увагу Масштабні плани: як міста та країни використовують криптовалюти для свого розвитку

Dogecoin – головна тема титанів ринку

У McDonald's не забарилися з відповіддю і пожартували, що компанія включить Dogecoin до способів оплати, але за однієї умови – якщо Tesla почне приймати платежі в "grimacecoin". Grimace – це круглий фіолетовий персонаж, який фігурує в деяких маркетингових кампаніях мережі закладів швидкого харчування.

Через твіт Ілона Маска, капітал якого Forbes оцінює у 238,5 мільярда доларів, криптовалюта-мем у вівторок злетіла в ціні відразу на 8% до 0,1445 долара за монету. На момент створення цього матеріалу, її вартість коливається на рівні 0,1459 долара за штуку, інформує CoinMarketCap.

Актуальні дані щодо позицій Tesla та McDonald's на ринку:

  • Вартість акцій виробника електрокарів зупинилася на позначці трохи вище 918 доларів за кожну. Ринкова капіталізація компанії становить 922,3 мільярда доларів, інформує Yahoo!Finance.
  • Водночас цінні папери американської корпорації Mcdonald's наразі коштують трохи більше ніж 250 доларів за штуку. Ринкова капіталізація компанії досягла 187,3 мільярда доларів, згідно з даними Yahoo!Finance.

Через кілька годин після твіту McDonald's про grimacecoin у цій же соціальній мережі з’явилося кілька акаунтів, які стверджували, що продають "grimacecoin". Однак на сьогодні компанія McDonald's не використовує "grimacecoin".

Більше про компанію McDolad's: дивіться відео

Результати перекладуМаск є давнім прихильником dogecoin — японської криптовалюти на тему Шиба-Іну, яка була запущена як жарт у 2013 році. Раніше цього місяця Tesla почала приймати dogecoin за частину своїх товарі