Скільки заробила компанія

У 2023 році дохід компанії виріс на 9% до 86,2 мільярда євро у порівнянні з 79,2 мільярда у попередньому році. Органічне зростання доходу компанії склало 13% минулого року.

Читайте також Почати інвестувати у 2024 році: головні поради та покроковий план

Усі підрозділи групи, крім сегмента вин та алкогольних напоїв, показали значне органічне зростання доходів, особливо у Європі, Японії та інших азіатських країнах, де темпи зростання доходів були двозначними.

Доходи за сегментами:

  • Компанія LVMH продала на 7% менше алкогольних напоїв, заробивши 6,6 мільярда євро.
  • Заробіток від продажу модного одягу та шкіряних речей зріс на 9%, досягнувши 42,17 мільярда євро.
  • Також зросли доходи від продажу в магазинах — на 20%, склавши 17,9 мільярда євро.
  • Продаж годинників та ювелірних виробів піднявся на 3%, до 10,9 мільярдів євро.
  • А доходи від парфумів та косметики збільшились на 7%, до 8,3 мільярдів євро.

Керівник LVMH перевершив Маска

Станом на 26 січня засновник та керівник LVMH Бернар Арно знову став найбагатшою людиною у світі за версією Forbes зі статками 206,6 мільярда доларів, обігнавши Ілона Маска зі статками 204,2 мільярда доларів. Це сталося після падіння акцій Tesla на понад 12%.

Хто такий Бернар АрноБернар Арно — це засновник і голова виконавчого комітету LVMH, великої французької компанії, до якої входять такі відомі бренди розкоші, як Louis Vuitton і Moet & Chandon. До кінця 2022 року Арно став найбагатшою людиною у світі, випередивши Ілона Маска, особливо коли акції технологічних компаній впали через високу інфляцію. Згідно зі звітом за 2022 рік, загальний дохід LVMH досяг 79 мільярдів євро, що на 23% більше, ніж у 2021 році.