Індекс долара США на торгах у середу, 9 листопада, демонструє позитивну динаміку.

Актуально Відлуння 2008 року: чи спровокує ймовірний крах Credit Suisse нову кризу

Водночас американська валюта зуміла стабілізуватися на найслабшому рівні проти євро майже за 2 місяці, оскільки інвестори очікують результатів проміжних виборів та нових даних щодо інфляції у США, пише Reuters.

Динаміка долара США на ринку

На цю мить, котирування Індексу долара США коливаються на рівні 109,86, повідомляє Yahoo!Finance. З початку торгового дня цей показник виріс на 0,20%. Крайні позиції для Індексу долара за рік:

  • Максимально цей показник у річному розрахунку досягав позначки на рівні 114,78;
  • Натомість мінімум за аналогічний період зафіксували на позиції у 93,88, згідно з даними CNBC.

Що таке Індекс долара США

Це показник, який фіксує співвідношення долара до шести національних валют основних торгових партнерів офіційного Вашингтона. Йдеться про євро, єна, фунт стерлінгів, канадський долар, шведська крона та швейцарський франк.

Що відбувається з іншими валютами

Позиції євро майже не змінилися на ринку. Загалом ця валюта торгується на рівні близькому до максимуму з 13 вересня. Натомість японська єна зміцнила свої позиції щодо долара. Курс американської валюти впав до мінімуму за цей місяць, інформує Reuters. Цікаво, що лише у вересні японська національна валюта обвалилася до найслабшого рівня за понад 30 років.

Британський фунт під час торгів у середу повернувся до падіння, хоча до цього три дні фіксували протилежну динаміку. Це сталося напередодні нових даних про інфляцію у США та чергового фінансового звіту уряду Великої Британії, який мають оприлюднити на наступному тижні.

Більше про актуальну ситуацію на ринку:

  • Під час торгів котирування коливалися в діапазоні 109,45 – 110,07, згідно з даними Yahoo!Finance;
  • Загалом протягом минулого тижня долара США був під тиском через прогнози щодо подальшої монетарної політики Федерального резерву та послаблення коронавірусних обмежень Китаї, який є другою економікою світу, пише Reuters;
  • Попри все 2022 рік став для Індексу долара США найкращим роком за майже 4 десятиліття;
  • У Citigroup вважають, що долар буде зміцнювати позиції на ринку поки буде тривати економічний спад, адже за таких умов саме ця валюта стає "найбезпечнішим притулком".