Таку думку Кайзер висловив на своїй сторінці у Twitter, зазначивши, що біткойн незабаром оновить свій історичний максимум і перевищить позначку у 20 тисяч доларів за монету. Окрім того, він прогнозує, що ціни золота й срібла теж встановлять нові рекорди.

До теми: Україна стала світовим лідером із використання криптовалют, випередивши Росію і США

Чому криптовалюти подорожчають: думка експерта

За словами Кайзера, головним драйвером, який спрямує ціну криптоактивів і дорогоцінних металів вгору стане послаблення долара. Саме це і стало причиною того, що Воррен Баффет нещодавно поміняв американський долар на акції канадської компанії з видобутку золота Barrick Gold і ще низки великих японських підприємств.

Кайзер говорить, що вклавши гроші в цінні папери японського бізнесу та інвестувавши в золото, Баффет своїм прикладом демонструє, що сьогодні тримати долар – невигідно, тому його треба обмінювати на інші активи.

Долар продовжує зниження, готується подолати ключовий рівень підтримки. На тлі цього курс біткойн, ціна золота і срібла оновлять максимуми найближчим часом,
– прогнозує Макс Кайзер.


Макс Кайзер, мільярдер, телеведучий і криптоентузіаст / Фото Flickr

У серпні Кайзер зробив припущення, що Воррен Баффет у паніці скуповуватиме біткойни, коли курс криптовалюти досягне 50 тисяч доларів. Мільярдер вважає, що Berkshire Hathaway уже пропустила кілька успішних та вигідних інвестиційних можливостей, з-поміж яких – купівля акцій техногігантів Apple і Amazon.

Актуально: Золото впевнено дорожчає: як падіння долара у вересні посилило позиції дорогоцінного металу

Що відомо про падіння долара у вересні?

В умовах кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, значно знизився курс долара. Зокрема, індекс DXY, що демонструє силу американської валюти щодо корзини світових валют, з травня опустився на 8% і станом на сьогодні становить 91,8 пункту. У квітні 2018 року цей показник знижувався до 89 пунктів.