Такий прогноз представили аналітики гонконзького хедж-фонду Quantum, пише Bitcoinist.

До теми про криптовалюти: Bitcoin, Ethereum чи XRP: яка з криптовалют найпопулярніша з-поміж жителів Північної Америки

Не варто розраховувати на зростання курсу BTC

Експерти стверджують про тривале "розтягнення" висхідного тренду біткойна. Така динаміка ціни криптовалюти свідчить про потужну її корекцію до низу, прогнозують у Quantum.

Ціна може досягнути 12 500 доларів, а потім ми очікуємо швидкого зниження вартості, згідно з моделлю корекції,
– зазначив аналітик Quantum Ян Янссен.

Експерти порекомендували входити в короткі позиції і забути про продовження зростання курсу біткойна в середньостроковій перспективі. Вони прогнозують два варіанти розвитку подій: продовження росту вартості криптовалюти до 17 000 доларів і стрімке падіння до 6 000 доларів за один BTC, або зниження курсу біткойна, починаючи від поточного рівня.

Ми переконані, що середньострокова динаміка криптовалют Ethereum і Bitcoin упродовж 2-4 місяців стане великим розчаруванням для багатьох людей,
– говорять аналітики.

Актуально: Чи варто купувати долар: прогноз курсу валют на тиждень

У Quantum продають біткойни

Хедж-фонд нині накопичує заощадження у USDT (криптовалюта Tether). Зокрема, Quantum уже продав 60% монет Ethereum і біткойнів. Решту запасів вони продадуть у випадку підтвердження "ведмежої" тенденції, коли курс криптовалют різко впаде.

Попередні прогнози

  • Раніше популярний криптовалютний аналітик і засновник Heisenberg Capital Макс Кайзер висловив думку, що біткойн зростатиме й далі й не зустріне серйозного супротиву аж до рівня 28 000 доларів.