Про це повідомляє Cointelegraph із покликанням на дослідження. Зокрема, аналітики відзначили, що жителі Північної Америки "непропорційно надають перевагу біткойну" в порівнянні з Ethereum, XRP та іншими світовими криптовалютами.

Так, 72% угод у цьому регіоні виконуються саме з використанням біткойна. Для порівняння: в Африці цей показник становить 69%, а у Європі – 66%.


Активність жителів різних регіонів світу в торгівлі криптовалютами / Діаграма Chainalysis

Новий прогноз: Біткойн може досягти нового максимуму у 2020: за яких умов

Коли стабільні криптовалюти не в тренді

Окрім того, користувачам з Північної Америки не до вподоби стабільні криптовалюти. З такими активами здійснюється лише 17% угод. У Східній Азії і в країнах Близького Сходу цей показник становить 33%, а у Центральній і Південній Азії – 35%.

Якщо говорити про торгівлю альткойнами, то тут різниця в показниках менша: Північна і Латинська Америка – по 11%, Європа – 12-13%, Африка – 10%.


Трейдингова активність з використанням біткойна за регіонами / Графік Chainalysis

Актуально: Чи варто купувати долар: прогноз курсу валют на тиждень

Жителі азійських країн торгують криптовалютою активніше

За інформацією аналітиків, трейдери з Північної Америки тримають криптовалюти набагато довше, ніж користувачі в країнах Азії, і, відповідно, здійснюють менше операцій з використанням цифрових валют. Активність азійських трейдерів на криптовалютних біржах удвічі більша, ніж жителів Північної Америки.