Криптовалюту Tron використовують для фінансування ХАМАС

Через те, що ця криптовалюта працює швидше і є дешевшою, терористи почали надавати перевагу їй, а не біткойну. Про те, що вони дійсно користуються Tron свідчать і зростання до цієї валюти інтересу ізраїльських спецслужб та масові вилучення гаманців.

Читайте також Три перспективні сектори економіки, які можуть принести дохід кожному

Натомість після нападу ХАМАСу в Ізраїлі повідомили про найбільшу за всю історію конфіскацію гаманців – 600 облікових записів, пов'язаних з Dubai Co. Проте, які конкретно криптомережі чи монети під це підпали вони не вказали.

Десятки власників цих гаманців розповіли для Reuters, що користувалися ними у особистих цілях, але один все ж зізнався, що колись один раз переказав гроші "комусь, пов'язаному з ХАМАС".

Як це коментують у Tron

У коментарі для журналістів представник Tron Хейворд Вонг заявив, що компанія не контролює людей, які користуються їх мережею. Тож нею, теоретично, і справді можуть користуватися терористи.

До слова це не перший скандал пов'язаний з Tron. Раніше Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) одала до суду на засновника цієї криптовалюти Джастіна Сана. Йому оголосили про підозру у шахрайстві та маніпулюванні ринку. Також його звинувачують у продажі та роздаванні незареєстрованих цінних паперів.