Зокрема, вартість токену збільшилася відразу на 1250%, пише РБК. Водночас, варто зазначити, що монети WOZX додали на криптовалютну біржу HBTC 3 грудня.

Теж цікаво Японія запускає в обіг цифрову єну у 2021 році: що це означає

Проєкт Efforce: що про нього відомо

Це блокчейн-майданчик, мета якого – допомогти "зеленому" бізнесу реалізувати рішення з модернізації енергопостачання. Компанія Стіва Возняка була зареєстрована на Мальті ще у 2019 році й відтоді функціонувала в тестовому режимі.

Такий вид фінансування дасть змогу компаніям впроваджувати рішення, які підвищують ефективність використання електроенергії, що, своєю чергою, допоможе бізнесу економити гроші. Частина з цих коштів направлятиметься власникам токена WOZX.

Зміни на крипторинку Уже не Libra: у криптовалюти Facebook змінилася назва

Перші результати торгів на біржі

За день до релізу, 3 грудня, токен WOZX додали на криптовалютну біржу HBTC. Відтоді ціни криптовалюти зросла на 1250% – із 0,1 долара до 1,26 долара за монету.

Криптовалюта також доступна і на децентралізованому майданчику Uniswap. Однак на цій платформі торгуються однойменні токени-клони WOZX.

Згідно з інформацією офіційного блогу Efforce, на цьому тижні очікується лістинг на торговельному майданчику Bithumb Global.

Хто такий Стів Возняк?

Це конструктор одного із перших комп’ютерів світу. У 1976 році Стів Возняк разом із Стівом Джобсом заснували Apple Computer. У 1985 році Возняк покинув посаду віцепрезидента цієї компанії. Натомість він став консультантом компанії, за що отримує символічну зарплату. Окрім того, Возняк володіє пакетом акцій техногіганта.

Після припинення постійної діяльності в Apple, він заснув низку інших технологічних компаній. Так, однієї з них було підприємство CL-9, що займалося розробленням систем віддаленого доступу для використання в побутових комп’ютерах (проіснувало до кінця 1989 року).