Криптогаманець з біткойнами на суму більше ніж 26 мільйонів доларів, неочікувано прокинувся після майже десяти років "сну".

Цікаво Ринок криптовалюти завойовує тренд, який може змінити світ: перспективи та прогнози

Криптогаманець з мільйонами доларів прокинувся після "сну"

Гаманець з біткойнами був створений у 2012 році невдовзі після зникнення псевдоніму творця цифрової валюти Сатоші Накамото. Першим активність цієї біткойн-адреси помітив спеціальний бот під ніком Whale Alert. Відповідно до останньої інформації, 640 монет вартістю 21,1 мільйона доларів були переведені на невідому адресу. Загалом у гаманці був 791 біткойн. Відомо, що транзакція була проведена 12 липня 2021 року.

Що відомо про Сатоші Накамото

Це псевдонім людини або групи осіб, які стоять за створення біткойна та першої версії програмного забезпечення, у якому цей протокол був реалізований. Усі спроби дізнатися, хто саме створив цю криптовалюту зазнавали краху.

Що відбувається на ринку криптовалют

Віртуальні валюти продовжують стрімко знецінюватися. Біткойн за останні 24 години подешевшав на 3,6%, а за тиждень – більше ніж на 8%. Теж саме відбувається з Ethereum та Dogecoin. CoinMarketCap інформує, що загалом ринок впав майже на 5% всього за день.

До теми 29-річний криптомільярдер може придбати інвестиційного гіганта вартістю понад 100 мільярдів

Падіння криптовалют триває навіть попри чутки, які мали б змінити ситуацію. Зокрема, йдеться про те, що компанія Apple нібито планує інвестувати великі гроші у біткойн. Актуальна вартість цифрових валют за даними CoinDesk:

  • Біткойн – 32 392 долари за монету;
  • Ethereum – 1 942 долари за монету;
  • Dogecoin – 0,19 цента за монету.