Понад 10% опитаних американців заявили, що вони інвестують у криптовалюту. Відтак цифрові активи опинилися на четвертому місці за популярністю серед інвесторів після нерухомості, акцій та облігацій.

Цікаво Майнити криптовалюту чи інвестувати в неї: що вигідніше

Чому американці обирають криптовалюти

Головною причиною є легкість здійснення торгівлі, захопливе інвестування та потенціал високого заробітку за короткий час.


Існує багато речей, які роблять криптовалюту дуже привабливою; найбільша з них – це можливість заробити багато грошей,
– вважає фінансист Дуглас Бонепарт.

Окрім того, що кількість інвесторів у криптовалюти зросла, їхня увага стала пильніша. Тепер вони не просто купують криптовалюту й забувають про неї на пів року, але й активно торгують нею. Так, близько третини інвесторів заявили, що торгують криптовалютою щомісяця або щотижня, а майже чверть – щодня.

Водночас аналітики не радять так робити, адже це збільшує ризики втратити свої гроші. Якщо подивитися на біткойн у довгостроковій перспективі, то він з роками впевнено зростає. Але ця криптовалюта надзвичайно волатильна і перед черговим стрибком вгору може стрімко обвалитися. До прикладу, у квітні біткойн досягнув історичного максимуму – 63 тисяч доларів. А вже у липні торгувався нижче 30 тисяч доларів. Проте зараз криптовалюта надолужує втрачене.