Управління кіберпростору Китаю представило ініціативу, яка буде боротися з "наклепом" та помилковою інтерпретацією внутрішньої політики та економічних даних країни.

Варте уваги Нафта чи електромобілі: експерти розповіли, у які активи вигідніше інвестувати

Китай буде боротися з "наклепом на економіку"

Влада Китаю має не меті реалізувати відразу кілька цілей завдяки цій програмі. Перш за все йдеться про створення "доброякісного середовища в Інтернеті" для громадської думки, яке, своєю чергою, має сприяти "сталому та здоровому розвитку" економіки Китаю та його суспільства

Зокрема, під дію нового закону потрапляють усі, хто публікує інформацію чи коментарі іноземних ЗМІ, які помилково інтерпретують внутрішні фінансові теми, "не займаючи позицій та не роблячи оцінок". Ця ініціатива стала своєрідним продовженням проєкту-пропозиції щодо регулювання алгоритмів, які китайські технологічні фірми використовують для просування відео та іншого контенту.

Китай буде боротися з "наклепом на економіку" / Фото Unsplash

У разі виявлення порушень, комерційні сайти та платформи будуть вимушені "чистити пости" з фінансовою інформацією та закрити рахунки. Усі ці процеси будуть відбуватися під наглядом органів влади, включаючи:

  • Управління з кіберпростору Китаю,
  • Міністерство фінансів,
  • Центробанк,
  • Регуляторів з цінних паперів, банківської справи та страхування.