Кандидат у президенти Південної Кореї, представник Демократичної партії Лі Чже Мьон звертається до розпеченого ринку NFT. Його мета – зібрати кошти на передвиборчу кампанію для майбутніх виборів у березні.

Варте уваги Метавсесвіт – нова реальність: які перспективи для інвесторів це відкриває

Інноваційний підхід

У команді політика розповіли про план випустити NFT із його зображенням та ідеями в обмін на грошові внески. Якщо збір коштів завдяки цифровим активам буде успішним, Лі стане першим у світі кандидатом у президенти, який випустить NFT для фінансування передвиборчої кампанії.

Що таке NFT

Це невзаємозамінні токени, які є особливим типом криптовалюти. Ці активи, існують лише у власних криптосистемах. Кожен NFT може бути унікальним цифровим елементом. На відміну від біткойна та інших криптовалют NFTs не можна обміняти на аналогічні NFT-токени. Прикладом NFT може бути картинка, відео, твіт чи будь-що інше в мережі.

Ще одна мета цієї інноваційної ініціативи – залучення молодих виборців, які цікавляться світом криптовалют. Цей крок також знаменує зусилля партії з вивчення нових способів інтеграції цифрових активів у старі моделі збору коштів на виборчу кампанію.

Кандидат у президенти Південної Кореї та NFT / Getty Images

Представник виборчого комітету наступним чином прокоментував це рішення: "Оскільки молоде покоління віком від 20 до 30 років цікавиться новими технологіями, включаючи віртуальні активи, NFT та метавсесвіт, такий тип збору коштів може їм сподобатися".