Зробити перші кроки у новій справі досить непросто. Саме тому 24 Канал у новому матеріалі розповість, чому люди звертають увагу на інвестування та як відкрити першу успішну угоду на фондовому ринку.

Читайте також Експерти очікують на нові успіхи у США: що привернуло їхню увагу

Нові реалії – нові можливості для кожного

Протягом останніх років світова економіка перебуває у турбулентному стані. Висока, а часом і рекордна інфляція, розрив усталених торгових зв'язків, геополітична напруга – усе це призводить до серйозних змін та потрясінь. У результаті зростає кількість людей, у яких виникають фінансові труднощі. Для прикладу, не вистачає наявного рівня доходу.

Відтак люди починають шукати нові способи для отримання доходів. Варіантів насправді є чимало: хтось знаходить ще одну роботу, хтось починає розвивати власну справу. Проте ці варіанти можуть мати низку недоліків. Перш за все йдеться про необхідність мати великий капітал або витрачати багато часу.

В тому числі через це чимало людей починають розглядати такий вид діяльності, як торгівля на фінансових ринках. Інвестиції та трейдинг пропонують відразу кілька значних плюсів, які допомагають знайти привабливі та цікаві можливості. Ось деякі з основних переваг трейдингу та інвестицій:

Плюси трейдингу та інвестицій

Одна з головних переваг інвестицій та трейдингу – це можливість отримувати практично необмежений заробіток. Можливості для цього з'являються буквально щохвилини. Ба більше, щоб не втратити свій шанс часто достатньо лише телефону з доступом до Інтернету.

Ще один плюс для вище згаданих видів діяльності – це доступність. На відміну від багатьох інших видів бізнесу, трейдинг чи інвестування не потребують великих капіталовкладень для старту. Загалом будь-хто може почати інвестувати з незначною сумою, використавши такі інструменти, як кредитне плече або мультиплікатор та перейти за бажанням до угод на великі суми.

Наступна причина, через яку багато хто обирає інвестиції та трейдинг як спосіб заробітку, свобода та гнучкість. Фінансовий ринок працює цілодобово, що дозволяє займатися трейдингом у зручному режимі. Для прикладу, інвестор може вільно формувати власний графік.

Крім того, людина відповідальна за результат власної торгівлі, а значить самостійно ухвалює рішення про інвестиції та контролює майже усі процесі, які пов'язані з цим. Це означає, що ви сам собі начальник і є повністю незалежними в управлінні власними фінансами.

Ще однією перевагою інвестицій на фінансовому ринку є велика різноманітність інструментів для заробітку. Зокрема, йдеться про такі активи:

 • Валюти;
 • Акції;
 • Фондові індекси;
 • Метали;
 • Криптовалюти;
 • Інші інструменти.

Буквально кожен може знайти для себе саме той інструмент, який найбільше відповідає інтересам та інвестиційній стратегії. Широкий набір активів також дозволяє урізноманітнити, а тобто диверсифікувати, інвестиційний портфель, зробивши його більш стійким до кризових ситуацій та прибутковим.

Крім того, торгівля на фінансових ринках також створює прекрасні умови для особистого зростання та саморозвитку. Знання та навички, отримані у цій галузі допоможуть краще розуміти психологію людей, навчитися аналізувати та прогнозувати ситуацію в різних сферах, покращити навички прийняття обґрунтованих рішень тощо. Це дозволить досягти успіху в інших сферах, не пов'язаних з фінансами.

Як відкрити перші успішні угоди

Щоб здійснити перші інвестиційні угоди на фінансовому ринку з вдалим результатом потрібно обрати компанію або торгову платформу, яка надасть найзручніший доступ до бажаних чи необхідних активів. Однією із таких платформ є Libertex від Forex Club.

Ось покрокова інструкція, як вийти на прибутковий рівень з Libertex:

 1. По-перше, потрібно зайти до програми Libertex та відкрийте рахунок. Платформа Libertex доступна як через вебінтерфейс, так і за допомогою додатків для телефонів на iOS та Android.

 1. Обрати актив, з яким людина бажає працювати. Libertex пропонує понад 300 інвестиційних інструментів: акції, валюти, фондові індекси, криптовалюти та інші активи.

 1. Проаналізувати динаміку котирувань інструмента та визначитися із напрямком інвестиційної угоди. На цьому етапі провести точний аналіз дозволять вбудовані інструменти технічного аналізу та стрічка фінансових новин, які доступні в Libertex.

 1. Далі потрібно встановити суму, яку людина готова інвестувати. Щоб збільшити результативність інвестиції, можна встановити мультиплікатор. Важливо пам'ятати, що зі зростанням прибутку, зростають й ризики. Це означає, що потрібно дотримуватися правил управління капіталом, які допоможуть їх мінімізувати.
 2. Також для мінімізації потенційних збитків та отримання бажаного рівня прибутку, можна встановити Take Profit та Stop Loss. Take Profit – це рівень, на якому угода автоматично закриється із прибутком. Stop Loss – рівень, на якому угода автоматично закриється зі збитками, щоб уникнути великих втрат.

 1. Далі буде потрібно лише натиснути кнопку "купити" або "продати". Тут усе залежить від прогнозів щодо руху котирувань обраного активу на ринку. Після цього варто лише дочекатися прибутку.