Генеральний директор Tesla Ілон Маск втратив мільярди доларів зі своїх статків після того, як з’явилися звинувачення в сексуальних домаганнях проти бізнесмена.

Зверніть увагу Виклики для агросектору: як заробити на глобальному зростанні цін на продовольство

Ілон Маск втратив понад 10 мільярдів доларів за добу

У попередній четвер статки Ілона Маска оцінювали у 212 мільярдів доларів, згідно з даними Bloomberg. Після появи новин про звинувачення щодо мільярдера його капітал обвалився відразу до 201 мільярда доларів. На момент створення цього матеріалу, Forbes оцінює статки бізнесмена у 208,6 мільярда доларів.

Згідно з Insider, SpaceX, космічна компанія Ілона Маска, заплатила бортпровідниці 250 тисяч доларів за врегулювання позову проти бізнесмена щодо сексуальних домагань, які нібито мали місце у 2018 році. Ілон Маск заперечує ці звинувачення.

Мільярдеру належить приблизно 47% активів SpaceX. Минулого тижня компанію оцінили у 125 мільярдів доларів. Проте, варто пам'ятати, що SpaceX – це приватна компанія, тому її оцінка не змінюється сильно змінюється день за днем.

Загалом за оцінкою Bloomberg, з початку року Маск став біднішим на більше ніж 69 мільярдів доларів. Частково це пов’язано з тим, що ціна акцій Tesla впала на фоні глобального розпродажу акцій, оскільки інвестори стурбовані станом світової економіки.

  • Нагадаємо, що у 2021 році статки Маска сягнули 302 мільярдів доларів. Він став першою людиною у світі, яка досягнула такого результату.
  • Водночас станом на 23 травня вартість акцій виробника електрокарів коливається на рівні 668,95 долара за штуку.
  • Ринкова капіталізація компанії становить 693,038 мільярда доларів, згідно з Yahoo!Finance.

Цікаво – зворушливе відео про українців закордоном: дивитися відео