Від підтримки Ілона Маска у контексті придбання соціальної мережі відмовилися дві великі інвестиційні компанії. Йдеться про Apollo Global Management та Sixth Street.

Зверніть увагу Острівки стабільності: які активи завжди будуть приносити прибуток

Цікаво, що ця новина знову проходить на фоні нових скандальних заяв бізнесмена щодо територіальної цілісності України та агресії Росії. Про першу частину цієї епопеї читайте тут.

Від співпраці з Маском відмовилися інвестиційні компанії

Нагадаємо, Ілон Маск готовий заплатити за титана соціальних мереж 44 мільярди доларів або 52,40 долара за акцію. Проте схоже, що навіть для найбагатшої людини на світі потрібна фінансова підтримка для закриття цієї угоди. Додамо трохи цифр:

  • Видання Forbes оцінює капітал Ілона Маска у 232 мільярди доларів США;
  • Натомість у Bloomberg вважають, що він володіє статками у розмірі 222 мільярдів доларів;
  • На момент створення цього матеріалу, цінні папери Twitter коливаються на рівні 50,63 долара за штуку, згідно з даними Yahoo!Finance;
  • Ринкова капіталізація соціальної мережі становить 38,7 мільярда доларів.

Засновник та очільник компаній Tesla, SpaceX продав акції виробника електромобілів на 32 мільярди доларів за минулий рік, аби вивільнити трохи готівки. Крім того, важливе місце у цьому процесі відіграють потужні банки з Волл-стріт, які мають забезпечити 12,5 мільярда доларів у форматі позики та облігацій.

Мільярдер також шукає підтримку серед приватних інвесторів, але двоє з них, згідно з останніми даними, просто відмовилися від співпраці. Йдеться про інвестиційні компанії Apollo Global Management та Sixth Street.

Додають, що остання з них мала розглянути фінансовий пакет на суму до 1 мільярда доларів, пише Reuters. Актуальні позиції компаній на фондовому ринку:

  • Цінні папери Apollo Global Management на цю мить торгуються за ціною 51,44 долара за штуку. Тоді як ринкова капіталізація компанія становить 29,50 мільярда доларів, за даними CNBC;
  • Водночас акції фірми Sixth Street наразі коштують 17,08 долара за штуку. Ринкова вартість фінустановити досягла 1,4 мільярда доларів, згідно з Yahoo!Finance.