За останні 7 днів улюблена криптовалюта Ілона Маска подорожчала більше, ніж на 10%. Це допомогло Dogecoin вперше з середини червня перетнути позначку у 30 центів за монету.

Варте уваги Орієнтир для інвесторів та ринків: як отримати дохід від корекції індексу Nasdaq

Мільярдери підтримують Dogecoin

Імпульсом для криптовалюти-мему стала нова заява американського мільярдера та власника баскетбольного клубу Dallas Mavericks Марка Кубана. На думку багатія, Dogecoin – це найсильніша криптовалюта для платежів.

Dogecoin – це засіб, який можна використовувати для придбання товарів та послуг. Коли справа доходить до використання його як платіжного засобу, то спільноті Doge немає рівних,
– зазначив Марк Кубан.

Позицію Кубана підтримав й засновник Tesla та прихильник цифрових валют Ілон Маск. Мільярдер написав у твітер, що він говорить про це вже давно.

Мільярдери підтримують криптовалюту-мем / Фото Getty Images

Проєкти Маска та Кубана з Dogecoin

Протягом останніх місяців бізнесмени неодноразово висловлювали свою підтримку цій віртуальній монеті. Ба більше, вони навіть використовують Dogecoin у своїх проєктах:

Цікаво Компанія, яку підтримує мільярдер з США, може увійти до трійки найдорожчих у Латинській Америці

За даними CoinDesk, актуальна вартість Doge коливається на рівні 0,33 долара за монету. Її ринкова капіталізація становить 44,3 мільярда доларів. Попри подорожчання цифрової валюти, її ціна все ще на 70% менша рекордного показника – 0,74 долара. Загалом Dogecoin зріс в ціні майже на 10 000% в порівнянні з минулим роком.

Актуальна вартість Dogecoin / Інфографіка CoinDesk