У понеділок, 18 вересня, Ілон Маск обговорював з чинним прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу питання штучного інтелекту, антисемітизму та плани мільярдера щодо соціальної мережі X, яка у минулому була відома як Twitter.

Варте уваги Майбутнє вже тут: чи довго буде тривати бум навколо штучного інтелекту

Ілон Маск хоче зробити X платним

За словами Ілона Маска, у компанії готують запровадження "невеликої щомісячної плати за використання системи X". Бізнесмен додав, що це потрібно для боротьби з "арміями ботів".

Ілон Маск наразі не оголосив, скільки буде коштувати підписка на X. Проте не виключають опцію, що це буде мінімальна сума. Крім того, він додав, що нібито на сьогодні компанія X нараховує 550 мільйонів щомісячних користувачів, які генерують від 100 до 200 мільйонів публікацій на день.

Додамо більше новин про Ілона Маска:

  • Американський мільярдер назвав ім'я бажаного інвестора для компанії Tesla. Це легендарний інвестор Воррен Баффет, який також входить десятки найзаможніших людей у світі.
  • У травні 2023 року Ілон Маск заявив, що готовий втрачати гроші заради того, щоб зберегти для себе можливість говорити те, що він хоче. Бізнесмен додав, що його не хвилює публічна критика його дописів і він нічого не планує змінювати навіть, якщо це означає втрату клієнтів.