Про неполадки в роботі й тимчасову зупинку роботи через це повідомив Bloomberg із покликанням на повідомлення TSE. Зокрема, як було зазначено на сайті біржі, коли торговельний майданчик повернеться до звичної роботи – невідомо.

Новини фондового ринку: JPMorgan прогнозує стрімкий ріст індексу S&P 500: чого чекати

Збій на Токійській фондовій біржі: що відомо про ситуацію

За інформацією компанії-власниці фондової біржі Japan Exchange Group, торговельний майданчик не міг запрацювати через збій, пов’язаний із доставленням ринкової інформації. Водночас щодо того, коли вдасться відновити торги, біржа поки не повідомляє.

Збій на біржі став найбільшим з 2005 року – тоді торги зупиняли на чотири з половиною години, а причиною стало невдале оновлення системи.

За інформацією Bloomberg, зупинка торгів, ймовірно, позначиться на довірі інвесторів до ринкової системи Японії. Також настрій в інвесторів може погіршитися й через те, що такі великі гравці ринку, як Китай, Тайвань, Гонконг і Південна Корея, пішли на осінні канікули.

Що потрібно знати про фондовий ринок Японії?

Це третій за величиною ринок після США й Китаю. На TSE розміщенні акції 2167 компаній, загальний щоденний обіг яких за останній рік становив близько 22 мільярдів доларів.