Акції промислових та будівельних компаній будуть у виграші, оскільки американські ринки досягнуть нових максимумів наступного року, стверджує Грейс Пітерс із JPMorgan, пише CNBC.

До теми Індекс S&P 500 рекордно росте: як на цьому заробити

Куди інвестувати

Експертка стверджує, що інвесторам варто зважати на циклічність економіки, щоб заробити протягом наступних 12 місяців. Варто інвестувати в компанії тих галузей, які відновлюються разом з економікою і є циклічними.

JPMorgan радить інвесторам інвестувати в сфери бізнесу, що спостерігають "структурне зростання", наприклад, цифрову трансформацію та інновації в галузі охорони здоров’я, а також екологічні тенденції.

Приватний банк прогнозує, що S&P 500 підніметься до рівня 3 500 – 3 600 пунктів до кінця цього року, а потім до 3 750 до вересня 2021 року, що представляє потенційний ріст на 10% від останнього закриття майже на 3 352 пункти.

Вибори в США

Пітерс заявила, що результат майбутніх виборів у США, з точки зору того, чи переможе президент Дональд Трамп або кандидат від демократів Джо Байден, "навряд чи істотно вплине на ціни акцій" у довготривалому терміні.