У BlackRock вважають, що у глобальній економіці почався період підвищеної волатильності, а попередні підходи до інвестицій не будуть більше працювати.

Зверніть увагу Індекс S&P 500 на шляху до нового максимуму: як інвестору не пропустити вигідні можливості

Новий прогноз на 2023 рік від BlackRock

Експерти компанії додали, що глобальна рецесія не за горами, оскільки центральні банки активно підіймають процентні ставки задля того, аби вгамувати інфляцію.

Нагадаємо, що у США цей показник сягнув рекордного рівня за понад 40 років. Згідно з прогнозом BlackRock, цього разу це призведе до виникнення потужнішої турбулентності на ринку, ніж будь-коли раніше.

Крім того, вони додають, що у світовій економіці вже завершився період стабільного зростання та інфляції, який тривав 40 років. Новим етапом став – високий рівень нестабільності. У команді BlackRock також вважають, що ринки не зможуть отримувати такого рівня підтримки, як під час попередніх рецесій.

Рецесію прогнозують, оскільки центральні банки намагаються вгамувати інфляцію. Це відмінність від минулих рецесій,
– йдеться у звіті.

Центральні банки також не будуть поспішати на допомогу, коли темпи зростання почнуть спадати, хоча й інвестори очікують іншого розвитку подій. Мовляв, оцінка акцій не відображає ймовірні втрати у майбутньому.

Згідно з прогнозом BlackRock, перспектива обмеженого рівня підтримки свідчить про те, що інвесторам потрібні шукати більш динамічні методи, які будуть включати такі елементи як:

  • Більш часті зміни інвестиційного портфеля;
  • Наявність детальнішого розуміння секторів, регіонів та класів під активів, задля того, аби орієнтуватися в майбутніх коливаннях на ринку.