Мільйонні угоди

Засновник Amazon, Джефф Безос, має намір продати чималу частку в компанії. Зокрема відомо, що минулого тижня він вже продав акцій на суму близько 240 мільйонів доларів.

Читайте також: Джефф Безос втратив майже 70 мільярдів доларів та вилетів з трійки лідерів Forbes

Зазначається, що Безос може розпродати від 8 до 10 мільйонів акцій, на загальну суму понад 1 мільярд доларів.

Чому Безос продає акції

Безос заявив, що продає акції компанії Amazon на постійній основі. Щонайменше на 1 мільярд доларів на рік, для фінансування свого ракетного стартапу Blue Origin.

Також він 2020 році запустив фонд Earth Fund, у розмірі 10 мільярдів доларів, для боротьби з наслідками зміни клімату. Так, у серпні цього року Джефф Безос та його наречена Лорен Санчес обіцяли спрямувати 100 мільйонів доларів на відновлення Мауї після трагічних лісових пожеж, що спустошили гавайський острів.

Що відомо про статки Джеффа Безоса

Безос є третьою найбагатшою людиною у світі. Його статки сягають близько 170 мільярдів доларів. У 2021 році Безос залишив посаду генерального директора Amazon. Після чого він активізував свою благодійну діяльність і заявив, що планує спрямувати значну частину свого майна на благодійні цілі. Також він володіє близько 988 мільйонами акцій Amazon, що складає майже 10% акцій компанії.