Долар продовжує знецінюватися

Під час торгів у четвер, 10 серпня, Індекс долара США досягнув позначки на рівні 102,18. Котирування втратили з початку сесії 0,31%, згідно з даними Yahoo!Finance. Діапазон коливання для індексу становить від 102,14 до 102,56.

Актуально Як зробити перші кроки до фінансового успіху: поради та підказки

Ключові зміни для Індексу долара США за останні 12 місяців:

  • Індекс долара США зафіксував пікове значення на рівні 114,78. Це стало рекордом за 20 років;
  • Мінімально індекс торгувався на рівні 99,58, повідомляє CNBC.

Головні фактори впливу

Долар продовжує втрачати позиції на ринку напередодні оприлюднення нового звіту щодо інфляції у США. Від цих даних, зокрема, буде залежати подальша монетарна політика Федерального резерв, інформує CNBC.

Паралельно євро подорожчало на 0,4% проти долара під час сьогоднішніх торгів, а британський фунт додав 0,3%. Водночас долар таки досягнув місячного максимуму у парі з японською єною, яка сьогодні демонструє досить стабільну динаміку.

Більше актуальних новин про валюти:

  • Російський рубль продовжує знецінюватися стосовно долара та євро. Проте очікують, що російська валюта буде й надалі слабшати, а також може перетнути важливу психологічну позначку;
  • Американський мільярдер та інвестор Воррен Баффет переконаний, що у найближчі десятиліття глобальному статусу долара нічого не загрожує. Тож, світ і надалі буде залежати від цієї валюти.