Останні зміни на ринку

У вівторок, 14 березня, Індекс долара США виріс на 0,13% до 103,71, повідомляє Yahoo!Finance. З початку торгової сесії цей показник коливався в діапазоні 103,50 – 104,05.

Зверніть увагу Стрімкі коливання біткойна знову у центрі уваги: чого чекати від ринку криптовалют у 2023 році

Позиції для Індексу долара за останні 12 місяців:

  • Цей показник досяг річного максимуму на рівні 114,78. Крім того, це найкращий результат за 20 років;
  • За аналогічний період мінімальний рівень для котирувань становив 97,68, за даними CNBC.

Долар повернувся до зростання, після оприлюднення новий даних про споживчі ціни у США. Йдеться про те, що інфляція все ще зростає, але демонструє низхідний тренд, пише Reuters.

Водночас очікування інвесторів щодо наступного засідання Федерального резерву змішані, на якому центробанк має ухвалити рішення щодо ставки. Вони не розуміють, чи змусить зростання цін знову підвищити базову ставку, особливо після краху банку Silicon Valley Bank, який сколихнув фінансові ринки. Нагадаємо, що за дві торгові сесії ринки втратили майже 500 мільярдів доларів.

Крім того, у Конгресі глава американського центрального банку Джером Павелл заявив про подальше підняття базової ставки та повернення до агресивніших кроків для вгамування інфляції.

Що таке Індекс долара США

Це показник, який фіксує співвідношення долара до шести національних валют основних торгових партнерів офіційного Вашингтона. Йдеться про євро, єну, фунт, канадський долар, шведську крону та швейцарський франк.