Долар продовжує зміцнювати позиції на ринку

Під час торгів у вівторок, 8 серпня 2023 року, Індекс долара США коливається на рівні 102,60. Котирування зросли на 0,54%, за даними Yahoo!Finance. Діапазон коливання для цього індикатора становить від 102,07 до 102,61.

Актуально Як зробити перші кроки до фінансового успіху: поради та підказки

Ключові зміни для Індексу долара США за останні 12 місяців:

  • Індекс долара США зафіксував пікове значення на рівні 114,78. Це стало рекордом за 20 років;
  • Мінімально індекс торгувався на рівні 99,58, повідомляє CNBC.

Що впливає на динаміку долара США

Долар продовжує дорожчати на ринку. Зокрема, під час торгів у вівторок Індекс долара США почав виграв від нових не надто позитивних даних про економіку Китаю. Для прикладу, обсяги імпорту та експорту другої економіки світу скорочувалися швидше у липні, ніж очікували. Це свідчить про нестабільне економічне відновлення Китаю, а також про – падіння глобального попиту.

Крім того, очікують, що США вдасться уникнути серйозних проблем для економіки та реалізувати найкращий сценарій для країни на тлі агресивної монетарної політики Федерального резерву. До того ж Індекс долара США відійшов від мінімуму, який зафіксували в кінці минулого тижня на тлі змішаного звіту про ринок праці.

Водночас ринок очікує на нові дані про інфляції, оскільки від цього буде залежати наступний крок центрального банку США, пише видання CNBC.