Що відбувається з доларом США на ринку

Під час сьогоднішніх торгів, 7 вересня, Індекс долара США досягнув позначки на рівні 104,96, за даними Yahoo!Finance. Зростання склало 0,09%. Діапазон коливання для індексу становить від 104,80 до 104,99.

Актуально Популярна технологія формує масштабну "бульбашку" у США: можливості та ризики

Головні зміни для Індексу долара США за 12 місяців:

  • Індекс долара США зафіксував максимальне значення за рік з позначкою на рівні 114,78. Це також стало рекордним значенням для нього за останні 20 років;
  • Найслабші позиції для цього показника становлять 99,58, повідомляє CNBC.

Новий рекорд для долара

Американський долар досягнув пікового значення за 6 місяців після новин про неочікуване зростання сфери послуг, яка також відома як третинний сектор економіки у серпні.

Що таке третинний сектор економіки

Це один із трьох секторів економіки в рамках гіпотези трьох секторів, який включає економічну діяльність, пов'язану з послугами.

На цьому фоні євро та британський фунт сягнули багатомісячних мінімумів. Офіційна валюта країн Єврозони впала до мінімуму з червня, а фунт стерлінгів впав до найслабших позицій за три місяці, повідомляє CNBC.

Експерт додав, що важливим паливом для долара є не просто той факт, що економіка США показує хороші результати, а те, що вона демонструє кращі показники, ніж будь-де.