Що відбувається з доларом США

Індекс долара США завершує тиждень з показником, який трохи нижче максимуму за 6 місяців. У п'ятницю, 14 вересня, індекс коливається на рівні 105,28, згідно з Yahoo!Finance.

Цікаво Топові експортери знову скорочують видобування нафти: що це означає для ринку та інвесторів

Попри те, що наразі цей індикатор демонструє від'ємну динаміку, втративши 0,11% з початку сесії, але його позиції кращі, ніж днем раніше. Діапазон коливання для індексу становить від 105,18 до 105,41.

Головні зміни для Індексу долара США за 12 місяців:

  • Індекс долара США зафіксував найкращий результат на рівні 114,78. Це також стало рекордним значенням для нього за останні 20 років;
  • Найслабші позиції для цього показника становлять 99,58, повідомляє CNBC.

Що відбувається на ринку

За ніч Індекс долара США зміцнив позиції на ринку завдяки новим даним про першу економіку світу, які виявилися кращими, ніж очікували. До того ж долар на шляху до того, щоб зафіксувати тижневе зростання 9 раз поспіль, повідомляє видання CNBC.

Інвестори також очікують на нову зустріч Федерального резерву, яка пройде на наступному тижні. Очікують, що центральний банк залишиться ставку без змін.

Динаміка інших валют, згідно з Reuters:

  • Євро зросло на 0,2% та трохи відновилося після досягнення багатомісячного мінімуму днем раніше. Додамо, євро втратило понад 5% у парі з доларом з середини липня. Одна з причин – сповільнення європейської економіки;
  • Британський фунт також зміцнює позиції стосовно долара США. Трейдери чекають на нове рішення Банку Англії щодо базової ставки. Ця валюта також демонструє одні з найкращих показників у світі з початку року. Зокрема, з початку січня фунт зріс на 2,8% проти долара.