Криптобіржа Binance передумала купувати свого конкурента – FTX після проведення ретельної перевірки. Ще одним фактором впливу стали дані про проблеми компанії з американськими регуляторами.

Варте уваги Різке сповільнення економіки Китаю: хто вони – головні переможці та аутсайдери

Річ у тому, що ці компанії мають статус двох великих та важливих гравців на ринку криптовалют. Очевидно, що це вплинуло на вартість найвідомішої криптовалюти у світі. Йдеться про біткойн.

Що відбувається з курсом біткойна

На фоні новин про проблеми з криптобіржею FTX вартість біткойна впала до мінімуму за 2 роки, опустившись трохи нижче 16 тисяч доларів за монету. Найменше за останні 24 години криптовалюта коштувала 15 554 долари. Актуальні дані щодо курсу біткойна:

  • На момент створення цього матеріалу, цифрова монета повернулася до зростання й торгується на рівні зупинилася на рівні 17 523 доларів за штуку;
  • Нагадаємо, що максимально в історії біткойн коштував майже 69 тисяч доларів за монету.
  • З початку року криптовалюта подешевшала аж на 62,10%;
  • Актуальна ринкова капіталізація цифрової монети становить 336 мільярдів доларів США, згідно з даними CoinDesk.

З травня 2022 року вартість біткойна не перетинала позначку у 30 тисяч доларів. Крім того, інвестори через прогнози щодо потенційної рецесії втрачають апетит до ризику. У результаті вони часто відмовляються від активів, які входять до категорії ризикових.