З чого почати та як вийти на новий фінансовий рівень у 2024 році – розповідаємо у новому матеріалі 24 Каналу.

Читайте також Від кави до кока-коли: як заробити капітал завдяки улюбленим напоям

Особистий бюджет та борги

Найперше, варто розібратися з власним бюджетом: зрозуміти ключові статті витрат, джерела надходжень (суми, часові періоди), чи є накопичення. Тобто потрібно усе максимально ретельно проаналізувати, адже це допоможе зрозуміти поточне фінансове становище та ухвалювати перші рішення щодо подальших дій.

Також варто зрозуміти, чи є у вас будь-які борги. Якщо так, то вкрай важливо сформувати план для позбавлення усіх боргових зобов’язань. Якщо це значна сума або є кілька боргів, то краще розбити їх на частини та визначити їхню пріоритетність. Головне – це мати чіткий план, але розуміти, що можливо доведеться його коригувати (і це нормально) та системно працювати над погашенням боргу чи боргів.

Формуйте нові фінансові звички

Усім відома фраза: "Гроші люблять порядок/рахунок". Це як одна з визнаних життєвих істин, яка, проте, є досить корисною звичкою на практиці. Водночас у кожної людини є певні фінансові "ритуали", які призводять до зайвих витрат. Тут не йдеться про базові потреби, непередбачувані ситуації чи життєво важливі запити.

Швидше про ситуації, коли людина "на автоматі" витрачає кошти, коли для цього немає реальної потреби. Умовно 4 чашки кави на день – далеко не найкраще фінансове рішення. Або оплата сервісів та застосунків, якими користуються дуже рідко тощо. По суті це досить незначні суми, які у підсумку можуть відповідати за досить суттєві витрати з бюджету.

Нові можливості у світі фінансів
Нові фінансові цілі та можливості / Фото Unsplash

Саме тому варто звернути увагу на свої фінансові звички та виявити ті, які "тягнуть" гроші з гаманця. Тим паче у сучасному світі є безліч застосунків та технік, які допоможуть знайти найбільш ефективний та зручний варіант саме для вас.

Подбайте про майбутнє

Подушка безпека в автомобілях під час аварій дуже часто буквально рятує людям життя та здоров’я. Аналогічний ефект має й фінансова подушка безпеки, про яку краще подбати заздалегідь. Формування своєрідного резерву можна почати з незначних сум та поступово формувати звичку, а з кожним місяцем, наприклад, за наявності такої можливості можна її збільшувати.

Для фінансової подушки підійде як банківський рахунок, так і готівка. Тут усе залежить від того, як людині зручніше. Також краще відкладати визначену суму до “скарбнички” відразу після отримання доходу. У такий спосіб реально підготуватися до майбутніх викликів та впевненіше давати з ними раду.

Нові можливості у світі фінансів
Нові фінансові цілі та можливості / Фото Unsplash

Нові знання – це шлях до нових грошей

Проте усі вище згадані етапи с допоможуть коректно формувати бюджет та ефективно розпоряджатися власними коштами. Однак для того, щоб вийти на новий фінансовий рівень, потрібно щось більше. Перш за все йдеться про нові знання та вміння, які допоможуть збільшити фінансові надходження.

У контексті фінансів можна розглянути декілька варіантів. Для прикладу, ніколи не буде зайвим звернути увагу на книги про різні фінансові аспекти, які радять фахівці або відомі та успішні люди. Проте найчастіше з покращенням фінансового стану асоціюються інвестиції та трейдинг.

На щастя, сьогодні існує чимало онлайн курсів для того, аби розібратися у цій темі та зрозуміти, як саме функціонують біржі та дізнатися про особливості різних фінансових інструментів. Серед таких курсів варто відзначити марафон "Сучасна торгова стратегія 999" від досвідчених професіоналів з Ladies Invest Club.

Тож під час марафону “Сучасна торгова стратегія 999” можна опанувати основи трейдингу, отримати ефективні стратегії для торгівлі на ринку, навчитися управляти ризиками, відкривати та успішно закривати угоди. Крім можливості заробляти з будь-якої точки у світі, марафон від Ladies Invest Club допоможе познайомитися зі справжніми професіоналами та дізнатися більше про світ фінансів.

Авторкою марафону та експерткою по цій темі виступає Ганна Збишко, яка має два роки досвіду в інвестиціях та трейдингу. Для прикладу, за 2022 рік її особистий результат на біржі склав +350%.


Нові фінансові цілі та можливості / Фото Ladies Invest Club

Як вигідно отримати доступ до марафону

Авторка марафону подбала про те, щоб якомога більше людей, які прагнуть приділити час своїм фінансам, мали змогу отримати нові знання та уміння. Тому Ladies Invest Club пропонує не лише декілька тарифів, але й знижки.

Зокрема, учасники вебінару, який запланований на 15 лютого, мають можливість отримати знижку на рівні 20% на марафон “Сучасна торгова стратегія 999”. За таких умов, курс буде коштувати:

  • Базовий тариф – 178 доларів;

  • Оптимальний тариф – 355 доларів;

  • Тариф VIP – 622 долари.

На вебінарі будуть розглядати такі теми:

1. Як побудувати капітал;

2. Яке мислення спрямоване на зростання доходу;

3. Що заважає досягти результату;

4. Як через трейдинг реалізувати фінансові цілі.

Зареєструватися на вебінар можна за цим посиланням. Фінанси – це невіддільна частина життя кожної людини. Тож краще не гаяти час та подбати про своє майбутнє вже зараз. Особливо, якщо є можливість зробити це на вигідних умовах з підтримкою професіоналів.