Здатність компанії Tabby, яка надає своїм клієнтам послугу купуй зараз, плати пізніше, залучити інвестиції на десятки мільйонів доларів виводить на перший план впевненість інвесторів у потенціалі цього сектору у країнах Близького Сходу.

Зверніть увагу Головні події для валют та золота за рік: до чого тепер варто готуватися інвесторам

Компанія з ОАЕ залучила потужні інвестиції

У рамках фінансового раунду С компанія з ОАЕ отримала 58 мільйонів доларів від інвесторів, досягнувши оцінки у 660 мільйонів доларів, повідомляє офіційний сайт Tabby. Кошти фірма отримала від:

  • Sequoia Capital India;
  • STV;
  • PayPal Ventures,
  • Mubadala Investment Capital;
  • Arbor Ventures;
  • Endeavor Catalyst.

З підняттям процентних ставок та наростальною інфляцією для людей ще ніколи не було так важливо мати доступ до гнучкої системи оплати, щоб контролювати свої фінанси,
– заявив гендиректор та співзасновник Tabby.

Фінтех компанія планує використати ці кошти для розкришення лінійки своїх послуг. Ба більше, у Tabby заявили, що таким чином, фірма стала одним із найдорожчих стартапів у регіоні, а також першою компанією у країнах Перської затоки, яка отримала інвестиції від PayPal Ventures.

Що відомо про послугу купуйте зараз, платіть пізніше

Це вид короткострокового фінансування, який дозволяє споживачам робити покупки та оплачувати їх у майбутньому.

Ця система функціонує як процес кредитування за планом виплат, який включає споживачів, фінансистів і торговців.

Загалом фінтех фірма з Об'єднаних Арабських Еміратів успішно завершила декілька інвестиційних раундів навіть попри суттєво сповільнення цього процесу у світі. Згідно з даними CB Insights, у 2022 році обсяги вкладення коштів у фінтех сектор впав на 46% у річному розрахунку на глобальному рівні.