Йдеться про найбільший кіпрський банк – Bank of Cyprus. Кредитор вирішив закрити свої відділення у Москві та Санкт-Петербурзі, за даними російських ЗМІ.

Зверніть увагу Інвестиції з розумом та мінімальним ризиком: чому варто звернути увагу на "нобелівські портфелі"

Найбільший кіпрський банк покидає ринок Росії

Російський центробанк повідомив, що припинив акредитацію власних представництв на території Росії з 22 січня. Аналогічне рішення раніше цього місяця ухвалив швейцарський банк Banque Cramer&Cie SA, який працював на російському ринку з 2018 року.

Представництва іноземних банків Росії не мають права проводити банківські операції, включаючи відкриття рахунків, залучення коштів клієнтів, здійснення переказів і валютних операцій. Вони діють як відокремлені підрозділи, які представляють інтереси кредитної організації, але є самостійними юридичними особами.

Варто додати, що у січні також почали фіксувати масовий вихід російських бізнесів з Кіпру. Зокрема, виявили, що уже понад 10 організацій почали процес передачі своїх активів до спеціальних адміністративних регіонів Росії з певним податковим режимом або до сусідніх країн, як-от Казахстан, інформує газета Phileleftheros.