Про це повідомляє Markets Insider із покликанням на опитування компанії Fidelity Investments, у якому взяли участь 744 фірми.

Отож, у 36% учасників дослідження з Європи і США є криптовалюти.

Інституційні інвестори – пенсійні фонди, компанію за бізнес-моделлю сімейного офісу, фінансових консультантів та хедж-фонди.

Біткойн проти пандемії: Купити Coca-Cola за біткойн: як це допоможе у боротьбі проти COVID-19

Результати опитування за регіонами

  • У США 27% інвесторів заявили, що вони володіють цифровими валютами. У минулому році цей показник був дещо нижчим – 22%. Однак 2019 року участь в опитуванні Fidelity взяла 441 американська компанія.
  • У Європі 45% респондентів зазначили, що володіють криптовалютами.

Яка з криптовалют стала найпопулярнішою з-поміж інвесторів

З-поміж усіх цифрових активів саме біткойн виявився найпопулярнішим. Так, понад 25% респондентів заявили, що володіють саме біткойном, а 11% надають перевагу Ethereum.

Результати опитування підтверджують загальну тенденцію, яку ми спостерігаємо на ринку, учасники якого виявляють все більшу зацікавленість криптовалютами, як ще одного інвестиційного активу,
– зазначив Том Джессоп, президент Fidelity Digital Assets.

До теми: Середній розмір комісії за біткойн-платежі різко знизився: чому це сталося і що означає

Інвестори все ще не довіряють криптоактивам

Попри зростання попиту на криптовалюти, усе ще присутні побоювання щодо інвестицій у такі активи. Зокрема, з-поміж основних ризиків ринку криптовалют респонденти відзначили волатильність курсу цифрових валют та ймовірність махінацій з цими активами.


Динаміка курсу біткойна за останні сім днів / Графік Coinmarketcap.com