Загалом за цей період українська банківська система отримала прибуток у розмірі 8,43 мільярда гривень. Для порівняння, це в 5,4 раза менше, ніж за аналогічний проміжок часу у 2021 році. Тоді йшлося про 45,6 мільярда гривень.

Зверніть увагу Феноменальний успіх на ринку: що краще – надійні акції чи амбіційні новачки

Фінансові показники банків за січень – серпень 2022 року

Водночас доходи українських банків з січня по серпень виросли на 32% у порівнянні з даними за аналогічний період попереднього року. Тож ця сума становить 227,5 мільярда гривень.

Тоді як витрати банківського сектору пішли вгору на 72% до 219 мільярдів гривень. Зокрема, частка відрахувань до резервів стала більшою у 12,4 раза. Йдеться про 89,4 мільярда гривень.

До цього повідомляли, що за другий квартал (квітень – липень) поточного року банки заробили завдяки торгівлі валютою 12,4 мільярда гривень. Це у 6 разів більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Більше новин зі світу фінансів:

  • 21 вересня 2022 року Володимир Зеленський поговорив із керівництвом однієї з найбільших інвестиційних компанії у світі та США – Goldman Sachs. Він підкреслив, що підтримка нашої економіки зараз – це крок до їхнього виграшу у майбутньому.

  • Також президент України за кілька днів до цього переговорив з главою найбільшої у світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінком. Ключовою темою їхньої зустрічі, яка пройшла у форматі відеоконференції, були інвестиції в Україну.