Експерт перерахував макроекономічні фактори, які сприяють зростанню так званих "захисних" активів, до яких належать криптовалюти й золото, пише Bitcoinist.

Актуально: Криптовалюти чи фондовий ринок: що перспективніше для інвестора

Чому золото й біткойн зростатимуть в ціні: аргументи

МакГлоун стверджує, що уряди різних країн продовжують масову емісію фіатних валют, щоб подолати кризу через коронавірус. Саме через це і знижується впевненість у стійкості таких грошей. Тому інвестори все частіше вибирають золото.

Біткойн, як і золото, теж вважається "захисним" активом, і сьогодні криптовалюта привертає увагу все більшої кількості інституціональних інвесторів. МакГлоун зауважив, що останнім часом почали активно зростати обсяги відкритих ф'ючерсів на біткойн.

До теми: Золото зросте через масштабне знецінення валют – американський хедж-фонд SkyBridge

Перспективність біткойна

За словами Майка МакГлоуна, 2019 рік біткойн завершив на позначці у 7000 доларів за монету. У минулому році максимальна ціна першої криптовалюти становила 14 тисяч доларів, а у 2020 році це число має бути ще більшим, прогнозує експерт.

Якщо не станеться чогось екстраординарного, тоді біткойн продовжить десятирічний тренд – зростатиме й далі в ціні. Рівень попиту збільшується, що є хорошим фактором для біткойна,
– наголосив МакГлоун.

Інші прогнози щодо ціни біткойна

  • У звіті аналітиків компанії Grayscale Investments йдеться про те, що сьогодні ситуація на криптовалютному ринку нагадує становище, що склалося на початку 2016 року перед потужним стрибком вартості біткойна. Тому, можливо, 2020 рік теж стане знаковим для першої світової криптовалюти.