Що необхідно для того, аби стати інвестором? 24 канал зібрав п’ять "золотих правил" для тих, хто хоче почати працювати на фінансових ринках і грамотно інвестувати свої гроші.

Також цікаво: У що вкласти гроші, якщо в кишені немає мільйона

  • Вільний капітал

Перше, це, звичайно, наявність вільного капіталу. Це логічно, адже для того, щоб інвестувати заощаджені кошти, необхідно для початку їх мати. При цьому існує стереотип про те, що навіть інвесторові, щоб щось реально заробити, потрібна велика сума грошей – проте це не зовсім так. Багато що залежить від обраного активу і від того, який прибуток ви плануєте отримати.


Інвестувати краще за наявності вільних грошей / Фото Pixabay

  • Постійний дохід

Друга неодмінна умова – необхідність сформувати постійний дохід. Інвестування – це безперервний процес, оскільки на ринку постійно виникають цікаві можливості для прибуткового вкладення коштів. Тому інвестору потрібен грошовий потік, який дасть змогу в будь-який момент часу мати кошти, щоб скористатися цими можливостями.

Інвестиційні можливості в різному віці: Куди інвестувати у 20, 30 і 40 років: дієві стратегії заробітку

  • План інвестування

Третє важливе правило полягає в тому, що інвестор не повинен діяти бездумно, йому потрібен хороший план дій.

На початку сформувати інвестиційний план може бути непросто через відсутність достатнього досвіду. Однак завжди можна скористатися допомогою професійних експертів, які підкажуть справді дієву стратегію.


Важливо сформувати інвестиційну стратегію / Фото Pexels

  • Вкладення прибутку в нові інструменти

Четвертий важливий момент – необхідність вкладення отриманого прибутку в нові інструменти або іншими словами – реінвестування прибутку. Реінвестування дасть змогу в рази збільшити дохідність ваших вкладень, а також стабільність вашого інвестиційного портфеля. Завдяки цьому ви зможете ще швидше досягти своїх фінансових цілей.

  • Контроль

П'яте правило – постійний контроль над інвестиціями. Фінансові ринки дуже динамічні, а події, які можуть принести вам прибуток або збиток з'являються на ринку, буквально, постійно. Щоб отримати прибуток на нових можливостях, які пропонує ринок, і не постраждати від непередбачуваних подій, потрібно постійно тримати руку на пульсі. Для цього необхідно аналізувати фінансовий ринок, читати останні новини, а також стежити за динамікою котирувань і вашого інвестиційного портфеля.

Контролювати власні інвестиції зручно в торговій платформі Libertex. У ній є всі необхідні інструменти для того, щоб:

  • здійснювати технічний аналіз;
  • відстежувати зміни котирувань;
  • дізнаватися останні новини ринку.

Платформа доступна як у вигляді вебдодатка, так і як програма для операційних систем iOS і Android. Завдяки цьому ви можете стежити за вашими вкладеннями в режимі реального часу. Робити це можна з будь-якого сучасного телефону з доступом до інтернету. Завантажуйте мобільну торговельну платформу Libertex просто зараз і почніть інвестувати ефективно!