Виробництво в Китаї зростає найшвидшими темпами. Така динаміка свідчить про те, що відновлення економіки починає набирати обертів, пише CNN.

Цікаво У PayPal звітують про популярність безготівкових операцій

Економіст Джуліан Еванс-Прітчард зазначає, що збільшення виробництва може компенсувати погану динаміку в інших областях, включаючи сферу послуг. Додатковий стимул сектору надає пакет підтримки з боку держави обсягом 500 мільярдів доларів.

Однак аналітики вказують на слабкі місця економіки Китаю. Експорт скорочується сім місяців поспіль, оскільки коронавірус негативно впливає на попит. Ринок праці також знаходиться в кризі.

Ми попереджаємо, що показники PMI можуть знизитися в найближчі місяці, оскільки в усьому світі темпи відновлення уповільнюються, — відзначають експерти фінансової компанії Nomura.

На наступному етапі Китай має намір оптимізувати планування однакового порядку роботи з протистояння епідемії COVID-19 і соціально-економічний розвиток, докладати більше зусиль для реалізації запланованих на рік цілей, а також сприяти відновленню світової економіки і підтримувати глобалізацію.