Основні фактори, які впливають на валютні пари, – це зміни процентних ставок центральними банками, економічні дані та політика, про це пише dailyfx.

Корисно Як стати фінансово незалежним: навички професійного трейдера, які знадобляться всім

Процентні ставки

Центральні банки мають обов’язок підтримувати грошову та фінансову стабільність. Вони роблять це, впливаючи на процентні ставки. Коли центральний банк збільшує свою процентну ставку, це викликає підвищений попит на цю валюту, оскільки інвестори та трейдери прагнуть до вищої дохідності, що, в свою чергу, збільшує вартість валюти щодо інших валют.

Економічні дані

Економічні дані або економічні новини – це звіти, які дають трейдерам уявлення про ефективність економіки країни. Важливі економічні дані, що впливають на курси валют, включають дані інфляції, дані про рівень безробіття, валовий внутрішній продукт (ВВП), роздрібний продаж тощо.

Політика

Торговельні війни, вибори, корупційні скандали та зміни в політиці вносять нестабільність, що відображається на валютному ринку. Уряд має право впливати на економіку, що може підвищити або знецінити відносну вартість валюти.

До теми Валютні пари: що це таке та як на них заробити

Поради для трейдерів

Форекс-трейдери повинні бути дисципліновані та послідовні у своїй торгівлі. Ось декілька експертних порад для початку вашої торгівлі на форекс:

  • Якщо ви новачок у торгівлі форекс, вибирайте ліквідні пари валют, наприклад EUR / USD або USD / JPY. Потім аналізуйте основи та технічний аналіз, поки ви не зрозумієте, що рухає ціни на валютні пари.
  • Важливо не ризикувати всію сумою при торгівлі. Багато початківців форекс-трейдерів спустошують свої рахунки, оскільки вони використовують занадто великі об’єми при торгівлі.
  • Виберіть найкращі часові рамки торгівлі відповідно до ваших потреб. Ви можете вибирати з торгівлі гойдалками, денних торгів чи скальпінгу залежно від того, який найбільше вам підходить.