У серпні 2021 року цифрова монета Cardano злетіла в ціні на 150%, ставши однією з трьох найдорожчих криптовалют у світі за рівнем ринкової капіталізації.

До теми Цифрові монети чи фіатні гроші: у які активи інвестують професіонали

Cardano вилетіла з трійки лідерів крипторинку

Ситуація змінилася у середу, 29 вересня. На фоні того, велика частина крипторинку намагається визначитися з тим, у якому напрямку рухатися, токен Tether випередив Cardano. Всього зі ніч різниця між криптовалютами зросла до 3 мільярдів доларів. Станом на 30 вересня, ця цифра знизилася майже до 1 мільярда доларів.

Наразі трійка лідерів крипторинку виглядає наступним чином:

  1. Біткойн – 813,4 мільярда доларів,
  2. Ethereum – 350,5 мільярда доларів,
  3. Tether – 68,4 мільярда доларів.

Криптовалюта Cardano вилетіла з трійки лідерів крипторинку / Фото Unsplash

Що відбувається з Cardano

Ще на початку вересня криптовалюта впевнено прямувала до ринкової капіталізації на рівні 100 мільярдів доларів. Перш за все це було пов'язано з оновленням Alonzo Hard Fork. Деякі експерти навіть вважали, що Cardano має потенціал злетіти до рівня другої найпопулярнішої монети у світі Ethereum.

Варте уваги Після злету до 7-річного максимуму: ціни на природний газ різко впали

Криптовалюті не вдалося досягти своєї цілі. Максимально ринкова капіталізація Cardano підіймалася до 98,91 мільярда доларів. Цього разу навіть співпраці з новими партнерами було не достатньо щоб захистити цифрову монету від тиску глобального крипторинку.