Про це повідомляє Форклог із покликанням на дані Etherscan. Зокрема, на графіку нижче можна побачити впевнене збільшення показника обсягу платіжних операції з використанням криптовалюти Ethereum з початку 2020 року:


Графік Etherscan

Активність Ethereum зростає на тлі стрімкого підвищення сегменту децентралізованих фінансів (DeFi). Саме там у структурі більшості додатків знаходиться саме Ethereum.

Цікаво: Аналітики назвали кількість криптогаманців із мільйоном доларів у біткойнах

Вартість ETH, заблокованого на смарт-контрактах DeFi-додатків, досягла позначки в 2,71 мільярда доларів.

Так, у цьому сегменті лідером є лендинговий сервіс Compound, а після нього, із невеликим відривом, знаходиться Maker.

Доволі популярною є платформа Aave. Тут вартість заблокованого ефіру перевищувала 300 мільйонів доларів. Напередодні один із користувачів передав на зберігання сервісу рекордну суму – 70 мільйонів доларів.

Зростає активність і на некастодіальних біржах (DEX). За даними Dune Analytics, упродовж останнього тижня обсяг торгів на таких платформах збільшився на 38%.

Читайте також: Податок на криптовалюту в Південній Кореї можуть підвищити до 20%

Незначна активність спостерігається на біржах Uniswap и Curve. Загальний обсяг торгів на DEX упродовж останньої доби становив 124,8 мільйона доларів. Це число у 2,6 рази менше, ніж на 10 централізованих торговельних платформах рейтингу Bitwise, де обсяг торгів наближений до реального.

Зростання транзакцій з використанням Ethereum поки ніяк не позначився на ціні криптовалюти. За даними Coinmarketcap, ціна однієї одиниці Ethereum становить 238,46 долара.