На криптомайданчику FTX, де торгуються ф’ючерси TRUMP і BIDEN, виступ чинного президента США Дональда Трампа спричинив негативну реакцію, повідомляє Cointelegraph. У результаті контракт TRUMP знизився в ціні на 10%.

Так, на інших криптомайданчиках теж не підримують Дональда Трампа. Наприклад, на Polymarket 55% учасників вважає, що нинішнього президента США не переоберуть на другий термін.

До теми: Коронавірус у Трампа обвалив курс долара до єни та ціни на нафту: наскільки все серйозно

Вибори в США і крипторинок

Біржа FTX додала ф’ючерсні контракти на кожного із кандидатів у президенти США у лютому цього року. Тоді рівень підтримки Дональда Трампа оцінювався у 0,618 долара. Це означало, що 61,8% користувачів криптоплатформи вірили в перемогу Трампа на виборах.

Однак тепер ціна контракту TRUMP опустилася до 0,402 долара, тобто лише 40,2% користувачів вважають, що чинний президент США, усе-таки, буде переобраний на другий термін.

Що відомо про біржу FTX?

Криптомайданчик зареєстрований на Антигуа і Барбуді (держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда у східній частині Карибського моря), він не відкриває рахунків для громадян, які постійно проживають у США. Контракти, пов’язані з президентськими виборами в США, недоступні не лише американцям, але і жителям Європейського Союзу, Великої Британії, Канади, Гонконгу, Туреччини й низки інших юрисдикцій. Для Китаю, Індії, Тайваню, В’єтнаму обмеження не прописані.