Країни регіону звинувачують Сінгапур, який уклав з організаторами концертів Тейлор Свіфт у рамках туру "The Eras" ексклюзивну угоду, у "недружній поведінці". Річ у тому, що співачка не виступала в жодній іншій країні Південно-Східної Азії.

Варте уваги Спадок легендарних інвесторів: які поради допоможуть створити капітал

Сінгапур потрапив у скандал через Тейлор Свіфт

Своє обурення цією ситуацією висловили представники влади у Таїланді та Філіппінах. Зокрема, премʼєр-міністр Таїланду Сеттха Тхавісін заявив, що Сінгапур заплатив американській співачці близько 3 мільйонів доларів за кожен концерт, який вона відіграла в країні. Як повідомляють, йдеться про 6 концертів.

Тоді як член Палати представників Філіппін Джої Сальседа заявив, що угода Сінгапуру з організаторами – це "вчинок, який хороші сусіди не зробили б".

Прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сяньлун також прокоментував заяви чиновників з сусідніх країн та виділив кілька моментів, які стосуються угоди з Тейлор Свіфт:

  • Він підтвердив, що агентства домовилися зі співачкою про те, щоб Сінгапур став її єдиною зупинкою в Південно-Східній Азії;
  • Політик додав, що зірці запропонували певні стимули й сприяли укладанню угоди між сторонами.
  • За його словами, ця угода виявилася дуже успішною. Крім того, Лі Сяньлун наполіг, що не бачить в цьому нічого недружнього.

Чому Тейлор Свіфт важлива для цілих країн

Річ у тому, що приїзд співачки до країни та міста прямо пов'язаний з припливом коштів в економіку. Для прикладу, йдеться про зростання попиту на бронювання житла та квитків до місця проведення концертів.

За оцінками експертів, 70% відвідувачів прилітають з інших країн, аби відвідати захід і витратять орієнтовно 370 мільйонів доларів. В цілому тур співачки може принести ВВП Сінгапуру до 10%.