Стартап з доставки продуктів Zepto за 10 хвилин залучив інвестиції у розмірі 60 мільйонів доларів. Компанія прагне розвиватися на ринку в Індії, який швидко зростає. Засновники Zepto – Аадит Паліча та Кайвалія Вохра.

Цікаво Фінансова безпека: як захистити свої гроші від потенційних загроз

Індійський стартап залучив мільйонні інвестиції

Інвестиційний раунд очолила американська компанія Glade Brook Capital. Фінанси також надали Nexus та фонд Y Combinator. Крім того, бізнес-ангели Лачі Грум, Нірадж Арора й Манік Гупта підтримали стартап. Після цього вартість компанії Zepto коливається в діапазоні від 200 до 300 мільйонів доларів. За даними TechCrunch, оцінка стартапу становить 225 мільйонів доларів.

Бізнес-ангели

Це заможні люди, які вкладають кошти у стартапи, як правило, в обмін на конвертований борг або частку в компанії.

Компанія прагне залучити 800 мільйонів користувачів смартфонів у країні. На ринку Індії Zepto чекає жорстка конкуренція. Стартапу доведеться боротися за клієнтів з такими компаніями як

  • Pickily;
  • Dunzo та Swiggy за підтримки Google;
  • Grofers з SoftBank Group Corp.

Стартап Zepto залучив мільйонні інвестиції / Фото Zepto

Проте співзасновник Zepto Аадит Паліча заявив, що компанія лише набирає оберти. Він додав, що конкурентам стартапу Swiggy та Grofers, які мають хороше фінансування, "знадобилося 7 років, щоб побудувати, те, що вони створять за наступні 18 місяців".