На гуманітарну та невідкладну медичну допомогу різним країнам світу США виділяють понад 900 мільйонів доларів. Усі ці гроші мають бути спрямовані на протидію пандемії COVID-19. Про це розповіли в українському посольстві.

Трильйони доларів У США назвали шокуючу суму збитків від COVID-19 у світі

Скільки грошей США виділяють Україні

Україні допомогу на 14,5 мільйона доларів схвалили дещо раніше, однак тепер її вирішили розширити – до 15,5 мільйона.

  • 13 мільйонів та 100 тисячі доларів – це медична допомога та гуманітарна допомога, яку надасть USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) за програмою International Disaster Assistance ("Міжнародна допомога при катастрофах").
  • 2 мільйони і 400 тисячі виділять через Державний департамент США за програмою Migration and Refugee Assistance ("Міграція та допомога біженцям").

Куди саме підуть виділені кошти

Усі виділені гроші підуть на допомогу медичним закладам, а також на допомогу людям, які зазнали негативного соціального впливу пандемії.

  • Для місцевих установ охорони здоров'я, щоб вони мали змогу надавати якісніші послуги хворим, а також щоб могли краще протидіяти поширенню COVID-19.
  • Для людей які втратили засоби для існування, а особливий акцент серед таких – на мешканцях територій, які зачепила війна на Донбасі.

Як у США підбили підсумки року президентства Зеленського – читайте у матеріалі 24 каналу.