Ринкова капіталізація криптовалюти досягла рівня 19,7 мільярда доларів, за даними CoinMarketCap. Це вивело її в десятку найбільших за капіталізацією. Solana змогла змістити з десятої позиції цього рейтингу криптовалюту Uniswap з показником 17,7 мільярда доларів.

Цікаво Зіркові інвестиції: які всесвітньо відомі знаменитості вкладають гроші у криптовалюту

Причина росту Solana

На думку учасників ринку, стимулом для бурхливого зростання ринкового курсу Solana став запуск проєкту NFT на основі блокчейну цієї криптовалюти – колекції з 10 тисяч токенів з тривимірним зображенням мавп.

Ця колекція користувалася таким ажіотажним попитом, що всі токени купили менше ніж за 10 хвилин. Деякі охочі так і не змогли придбати їх, тому продавцям довелося навіть повертати їм гроші.

Співпраця з криптобіржею FTX

Ще однією можливою причиною різкого зльоту курсу Solana стало її тісна співпраця з цифровим торговим майданчиком FTX. Структура біржі є одним з основних інвесторів в криптовалюту, а платформа FTX під назвою Serum функціонує на блокчейні Solana.

Зараз FTX працює над тим, щоб наступного року надати своїм користувачам в США можливість здійснювати операції з криптовалютними деривативами. Вона вже домовляється з цього приводу з американським фінансовим регулятором CFTC, що займається регулюванням ринку похідних інструментів. На тлі таких новин Solana може продовжити рости.

Як заробити на Solana

Щоб скористатися зростанням популярності Solana і заробити на цьому, потрібно встигнути вкласти кошти в цю криптовалюту поки висхідний тренд по ній залишається актуальним. Інвестувати в Solana можна за допомогою торгової платформи Libertex від Forex Club, яка в режимі одного вікна надає доступ до торгівлі криптовалютними і іншими активами.

  • Щоб почати отримувати прибуток на Solana, потрібно спочатку відкрити і поповнити рахунок в Libertex.
  • Після того як ваші кошти будуть зараховані, вам потрібно вибрати Solana в списку криптовалютних активів.
  • Тепер вам залишиться тільки визначитися з сумою вашої інвестиції і напрямком, і натиснути "в ріст" або "в зниження", щоб здійснити операцію в потрібному напрямку.

Також можна встановити мультиплікатор, який кратно збільшить ваш прибуток. Однак потрібно уважно поставитися до його використання, тому що зростання прибутку означає і підвищення ризиків.

Цікаво Наймолодший криптомільярдер світу: як стати частиною успіху Віталіка Бутеріна