Згідно з даними BBC, родина президента Азербайджану Ільхама Алієва могла отримати 42 мільйони доларів завдяки продажу однією зі своїх лондонських будівель компанії The Crown Estate, яку також називають імперією нерухомості королеви.

Зверніть увагу Перші інвестиції: з чого почати та на чому можна заробити

The Crown Estate придбала будівлю у сім'ї президента Азербайджану

Видання The Guardian повідомляє, що The Crown Estate придбала восьмиповерхову будівлю у Лондоні у серпні 2018 року у компанії Hiniz Trade & Investment. Фірма знаходиться на Британських Віргінських Островах та купила цю споруду у Лондоні у 2009 році за 48,2 мільйона доларів. Згідно з розслідуванням журналістів, організація The Crown Estate, ймовірно, придбала об'єкт нерухомість у сім'ї чинного президента Азербайджану у 2018 році за 91 мільйон доларів.

Ільхам Алієв обіймає пост президента Азербайджану з 2003 року. Він очолив країну після смерті свого батька Гейдара Алієва, який керував майже 30 років. Чинного лідера Азербайджану неодноразово звинувачували у корупції, порушенні прав людини та фальсифікації результатів голосування.

Реакція The Crown Estate

Представник The Crown Estate заявив, що перед придбанням будівлі була проведена ретельна перевірка.

Тоді ми не встановили жодних причин, через які ця транзакція не повинна була бути проведена. Враховуючи потенційні проблеми, ми вивчаємо це питання,
– додав речник організації.

Що відомо про The Crown Estate

Це організація, яка належить британському монарху на період його правління, проте організація функціонує незалежно. The Crown Estate управляє сукупністю земель та володінь на територіях Шотландії, Англії, Уельсу та Північної Ірландії в межах Сполученого Королівства. Це не приватна власність монарха, але королева отримує 25% від доходів організації у вигляді суверенного гранту.