Станом на сьогодні криптовалютними гаманцями володіє 101 мільйон осіб у світі, про шо пише The Block із покликанням на звіт експертів Кембриджського університету.

Також цікаво: Якою має бути справедлива ціна біткойна і від чого вона залежить: пояснення аналітика

Як розвивається криптосфера: актуальна статистика

  • У 2016 році цифрові валюти використовували лише 5 мільйонів осіб, а число криптогаманців тоді коливалося в межах 45 мільйонів.
  • Цікаво, що за останній рік кількість користувачів криптоактивами збільшилося на 187%, а число гаманців для зберігання цифрових грошей – тільки на 37%. Це свідчить про те, що нові користувачі реєструють тільки один гаманець.
  • Аналітики також відзначили зростання сфери стабільних криптовалют. Так, із 2018 року по 2020 рік кількість постачальників послуг, які приймали для оплати цифровий актив Tether, збільшилося з 4% до 32%. Водночас, підтримка інших стейблкойнів підвищилася з 11% до 55%.
  • Натомість зростання числа працівників криптовалютних компаній, які працювали на повну ставку, уповільнилося на 29% у 2019 році.

Новини валютного ринку: У яку валюту варто інвестувати: найпривабливіша валюта після кризи за версією Goldman Sachs

Що відомо про майнінг криптовалют

За підрахунками аналітиків, 39% електроенергії для роботи майнінгового обладнання використовується із відновлювальних джерел. Зокрема, для живлення майнінгових ферм використовується енергія, яку виробляють гідроелектростанції.